На придбанні житла для загиблого Героя України Зубкова посадовці "нагріли руки"

На Хмельниччині виявлено розтрату державних коштів для придбання житла сім’ї загиблого в АТО Героя України
Depo.
21 червня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
На придбанні житла для загиблого Героя України Зубкова посадовці "нагріли руки"
На придбанні житла для загиблого Героя України Зубкова посадовці "нагріли руки"

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прокуратуру області, у Деражнянському районі працівники Хмельницької місцевої прокуратури за участі  СБУ виявили факт порушення закону при використанні коштів державного бюджету,  які Кабмін виділяв для придбання житла сім'ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

Зокрема становили, що у 2015 році у розпорядження Деражнянської РДА для вказаних цілей надійшло понад 406 тисяч гривень. Тоді ж було прийнято рішення забезпечити житлом сім’ю (дружину та двоє неповнолітніх дітей) загиблого Героя України І.Зубкова.

 Райдержадміністрація  придбала трикімнатну квартиру загальною площею більше 62 кв. м у Деражні у приватної фірми за 406 тисяч гривень за завищеною ціною.

За словами начальника відділу місцевої прокуратури Павла Маслюка,  ринкова вартість 1 кв. м житла у будинку, де куплено зазначену квартиру, на момент придбання складала на майже тисячу гривень менше затраченої.

Крім того, приміщення непридатне для проживання та має певні будівельні недоліки.
Таким чином, незаконні дії службових осіб РДА призвели до розтрати бюджетних коштів.

"За вказаним фактом Деражнянським відділом місцевої прокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 191 КК України щодо розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Слідство у кримінальному провадженні доручено територіальному відділенню поліції", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький