На Хмельниччині підприємець отримав умовний термін за напад на журналістку
На Хмельниччині суд виніс вирок підприємцю за насильство щодо журналістки
- Хмельницький
-
24 листопада 2021 12:36

Умовний термін та відшкодування моральної шкоди – так покарання визначив Старокостянтинівський райсуд для підприємця, що вчинив насилля щодо представниці ЗМІ.
Про це інфорує Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУП.
Як зазначено, Старокостянтинівський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.
У березні 2020 року потерпіла разом з оператором за редакційним завданням знімала в м. Красилів матеріал про перебіг карантину та стан торгівлі медичними препаратами і засобами індивідуального захисту. В одному із магазинів між журналісткою та підприємцем виник конфлікт через питання про походження та документи на медичні маски, які там продавались. Під час суперечки засуджений почав викручувати їй руку, завдавши тілесних ушкоджень.
Нещодавно Старокостянтинівський районний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав підозрюваного винним у насильстві щодо журналіста та визначив йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі, звільнивши від реального ув’язнення з випробувальним терміном.
Також суд зобов’язав чоловіка відшкодувати потерпілій 20 тис. грн моральної шкоди, половину з яких він сплатив ще під час розслідування.
Нагадаємо, хуліганство інкримінують нападнику на хмельницьку журналістку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:36На турбазі на Хмельниччині виявили канабісу на 1,2 млн грн
- 11:21Робота ППО на Хмельниччині: Що відомо
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка