На Хмельниччині підліток відрікся від батьків та через суд позбавив їх батьківських прав
Дитину, якою ніколи не опікувалися батьки, пригнічував аморальний спосіб життя останніх, що дискредитувало підлітка в очах однолітків
- Хмельницький
-
22 січня 2020 18:36

Полонський районний суд задовольнив позов 15-річного жителя Полонського району та позбавив його батька й матір батьківських прав щодо нього, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу Апеляційного суду області.
Суд також стягнув з них аліменти на утримання неповнолітнього сина. "Стягнути аліменти на утримання сина з кожного в розмірі по 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення ним повноліття", – ідеться в рішенні суду.
Як повідомили у суді, свій позов юнак пояснив тим, що від народження проживає із бабусею та дідусем, рідні батьки про нього ніколи не піклувалися, ним не цікавилися і не допомагали. Ба більше: ведуть аморальний спосіб життя, зловживають алкоголем та своєю поведінкою дискредитують його. Посилаючись на ці обставини позивач вважає, що такі дії відповідачів свідчать про ухилення їх від виконання своїх батьківських обов'язків, тому є всі підстави для позбавлення їх батьківських прав і що таке позбавлення буде відповідати його інтересам, як дитини.
У судовому засіданні просила позбавити батьківських прав свого сина та невістку і бабуся, з якою мешкає онук. Жінка підтвердила, що ті пиячать, від догляду за хлопчиком і від його виховання самоусунулися, онук соромиться своїх батьків. Відповідачі ж не заперечували проти позбавлення їх батьківських прав.
Полонський районний суд прийшов до висновку про доведеність свідомого ухилення їх від виконання своїх батьківських обов'язків щодо неповнолітнього сина, тому задовольнив клопотання юнака.
Нагадаємо, Апеляційний суд залишив у силі вирок жінці, що у Полонному викинула тіло власної дитини на смітник.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 20:20Обшуки у Почаївській лаврі: Що шукають правоохоронці
- 15:50Нічна атака: Як працювала ППО на Хмельниччині
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 20:15Оформлення біометричних паспортних документів у Хмельницькому: Що потрібно знати
- 12:37 16 українських міст отримали звання "Місто-Герой" Відео
- 20:24Що таке автообзвон і як він допоможе бізнесу Актуально