Суд залишив без змін вирок жінці, що викинула тіло своєї дитини на смітник у Полонному
Жінку характеризують виключно позитивно, утім, вирок – без змін
- Хмельницький
-
22 січня 2020 11:31

Апеляційний суд залишив без змін вирок жінці, що залишила тіло новонародженої серед сміття у Полонному, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу Хмельницького апеляційного суду.
Навесні минулого року Полонський районний суд призначив обвинуваченій у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані три роки позбавлення волі. Та визнав її ще й винною в нарузі над тілом померлого.
Захист наполягав, що таке покарання надто суворе, тому оскаржив вирок місцевого суду. І просив змінити його в частині призначення покарання на звільнення від відбування покарання з випробуванням. Прокурор наполягала на законності вердикту першої інстанції.
Хмельницький апеляційний суд дослідив матеріали справи, що характеризують жінку виключно позитивно, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін.
Відомо, що матір двох дітей, знаючи про свою вагітність, не звернулася за медичною допомогою і на початку грудня 2018 року, в квартирі в Києві народила здорову дівчинку. Вважаючи дитину мертвою, вона не намагалася врятувати життя дитині сама та не звернулася за допомогою до лікарні, а замотала тіло в рушники і поклала в пакет та залишила його у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом Полонного.
Нагадаємо, що у травні минулого року три роки позбавлення волі отримала матір двох дітей, що взимку потайки народила та викинула ще одну власну дитину.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні