UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині переважна більшість очисних споруд неефективні

У Хмельницькій ОДА обговорили екологічний стан водних ресурсів (поверхневих водойм) та полігонів твердих побутових відходів

На Хмельниччині переважна більшість очис…

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

Як зазначено, на території області cкид зворотних вод у водні об’єкти торік здійснювали 52 водокористувачі. У лютому цього року обстежено очисних споруд у 10 населених пунктах, де встановлено відсутність очистки зворотних вод або неефективну роботу каналізаційних очисних споруд, зумовлену їх незадовільним технічним станом.

За даними екологів, очистка зворотних вод не здійснюється у містах Городок, селищах Летичів, Стара Синява, Сатанів та Віньківці через несправність очисних споруд.
Також неефективно працюють очисні споруди у містах Волочиськ, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Красилів, Старокостянтинів, селищах Нова Ушиця, Понінка, Ярмолинці, які потребують модернізації та реконструкції.

За словами директора департаменту природних ресурсів та екології ОДА Тетяни Дзюблюк, однією з причин порушення технології очистки зворотних вод є некваліфікований обслуговуючий персонал. Тільки в трьох комунальних підприємствах міст Кам’янець-Подільський, Славута та Хмельницький працюють інженерно-технічні працівники з відповідною освітою.

"Ситуація з твердими побутовими відходами ще складніша. Департамент природних ресурсів та екології обстежив відповідні полігони міст Городок, Дунаївці, Красилів, Старокостянтинів та смт Ярмолинці. За результатами цих обстежень стало зрозуміло, що ситуація в порівнянні з оглядами, які здійснювалися в літній період 2019 року, не покращилася, а в окремих випадках і погіршилася", - зазначила Тетяна Дзюблюк.

Нагадаємо, Понінківська  фабрика готова реконструювати очисні споруди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"