UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині лише 24 агропідприємства займаються органічним виробництвом

Аграрії вирощують екокультури, розводять тварин та збирають дикороси

На Хмельниччині лише 24 агропідприємства…

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку ОДА, передає Depo.Хмельницький.

За даними директора департаменту Олега Омелянюка, на сьогоднішній день в області функціонує 24 підприємства, сертифікованих на право органічного виробництва за різними напрямами діяльності: вирощування сільськогосподарських культур, в т.ч. плодів, розведення тварин, збір дикоросів.

Органічні методи господарювання покращують стан ґрунту та його родючість. Боротьба з бур’янами, шкідниками і хворобами проводиться без застосування токсичних пестицидів, оберігаючи тим самим земельні і водні ресурси від забруднення токсичними сполуками. Обов’язкове застосування сівозмін, використання насіння і порід адаптованих до місцевих умов, та відновлення функціонального біорізноманіття - сприяють зміцненню екологічного балансу.

"Соціальною перевагою органічного виробництва, є те, що воно має високий потенціал для забезпечення життєдіяльності сільського населення і пожвавлення роботи дрібних фермерських господарств. Разом зі зростанням органічного сектора зростатиме і працевлаштування місцевого населення, оскільки, органічне землеробство менш механізоване і потребує більше ручної праці", - каже головний аграрій області.

Нагадаємо, майже 1,5 млн га землі Хмельниччини перебувають у користуванні агровиробників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"