На Хмельниччині 20 кандидатів-мажоритарників отримали попередження від ЦВК

Майже половина кандидатів-мажоритарників в області порушили терміни відкриття рахунків виборчих фондів

У Хмельницькій області 20 кандидатів у мажоритарних округах порушили терміни відкриття рахунків виборчих фондів та отримали попередження від Центральної виборчої комісії, повідомили Depo.Хмельницький в ГМ ОПОРА.

Відповідно до ч.1 ст.48 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидат у депутати в одномандатному окрузі зобов'язаний відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніш як на десятий день з дня реєстрації Центральною виборчою комісією. Як визначено у п.6 ч.2 ст.61 Закону, в разі недотримання термінів відкриття рахунків виборчих фондів кандидатам оголошується попередження. Відповідне рішення приймає ЦВК та оприлюднює у ЗМІ.

За інформацією ОПОРИ, на Хмельниччині 20 кандидатів у мажоритарних округах порушили встановлені терміни і отримали попередження.

Це  - Руслан Миронов та Іван Франко (№187), Віктор Кліщ (№188), Ольга Брень, Вячеслав Кишко, Ігор Мамекін, Олександ Міщенко, Василь Скобельський та Дмитро Шарий (№189), Максим Павленко, Сергій Процюк та Олександр Степанишен (№190), Оксана Решетняк (№191), Олександр Дашковський, Олександр Ковалевський, Сергій Коваль, Олександр Чернецький та Петро Шургай (№192), Інна Савчук та Дмитро Ткачук (в№193).

Нагадаємо, на Хмельниччині копи затримали людей, що поширювали "чорний" піар. А  кандидат у народні депутати від ВО "Свобода" по округу №192 на Хмельниччині Назарій Чепко заявив про напад на себе в ніч на суботу, 13 липня. А висуванець ПП "Слуга народу"  по 190 округу Олексій Жмеренецький того ж дня оприлюднив відеозвернення, в якому повідомив про погрози вбивством.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook