На Кам'янець "звалилась" епідемія сказу

Щур, який покусав кам'янчан, згодом здох
Depo.
6 липня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
На Кам
На Кам'янець "звалилась" епідемія сказу

5 липня до заступника Кам'янецького Вадима Савчука звернулася в.о.начальника управління Держпродспоживслужби в м. Кам'янці-Подільському Л.Оржеховська, яка повідомила про спалах захворювання на сказ, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Вечірній Кам'янець.

2 липня в під’їзді будинку по вул. Матросова, 13 декоративний щур покусав громадян Білоус О.В. та Чаньчук І.М., після чого тварина померла.

Труп тварини було направлено у Хмельницьку регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини для вірусологічного дослідження. Після дослідження у тварини виявили захворювання на сказ.

З метою недопущення розповсюдження захворювання на сказ серед тварин і людей на території міста оголошено карантин. Територію селища Жовтневого ( до залізничної колії) обмежену вулицями Князів Коріатовичів, вул. Матросова, вул. Гастело, вул. Понтонної , вул. Єрмакова, вул. Полякова, вул. Вокзальної, вул. Травневою, вул. Івана Мальченко, вул. Арсенальна, провулок Богуна, провулок Армейський, провулок Гастело, провулок Чкалова оголошено загрозливою зоною.

Загалом щорічно у медичні заклади міста звертається до 200 людей з укусами і фіксується до сорока призначень на лікування. Тільки в цьому півріччі 71 людина повідомила про напад на неї тварини і 18-ох відправлено на щеплення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький