ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Ізяславщині горить 50 гектарів лісу

Загорання сталося поблизу села Хотень Другий пообіді і стрімко поширився вогонь
Depo.
2 вересня 2015 22:39
ФОТО: depo.ua
На Ізяславщині горить 50 гектарів лісу
На Ізяславщині горить 50 гектарів лісу

Наразі пожежу в Ізяславському районі гасять сотні людей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУДСНС в Хмельницькій області.

На Ізяславщині горить 50 гектарів лісу - фото 1

До місця виклику приїхали пожежно-рятувальні розрахунки м. Ізяслав, місцеві пожежі команди с. Плужне, а також пожежна та землерійна техніка Ізяславського, Славутського та Шепетівського лісових господарств. 

На момент прибуття орієнтовна площа пожежі складала 9 га. У зв'язку із швидким поширенням фронту вогню оголошено "Збір-аварію" особовому складу Шепетівського зведеного загону.

Наразі на місці події працює мобільна оперативна група на чолі з головним рятувальником області Едуардом Братко.

Пожежна техніка розосереджується по фронту пожежі, проводиться відсікання поширення вогню. Працівники лісгоспів проводять вирубку дерев та влаштовують додаткові мінералізовані смуги на шляху розповсюдження вогню.

На Ізяславщині горить 50 гектарів лісу - фото 2

Станом на 21 годину на місці пожежі працює 20 одиниць пожежної та спеціальної техніки ДСНС з 9 районів області та обласного центру, 120 рятувальників. Разом з ними - більше 80 працівників лісових господарств, військових частин та місцевої пожежної охорони на 6 одиницях спецтехніки.

На Ізяславщині горить 50 гектарів лісу - фото 3

Орієнтовна площа пожежі сягає 50 га.

Про пожежі і їх ліквідацію більше - на сайті Depo.Хмельницький.