На Хмельницькій АЕС побував посол Канади в Україні

Роман Ващук ознайомився з роботою станції та зустрівся з її керівництвом
Depo.
20 вересня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
На Хмельницькій АЕС побував посол Канади в Україні
На Хмельницькій АЕС побував посол Канади в Україні

Посол Канади в Україні ознайомився з роботою ХАЕС, повідомляє Depo.Хмельницький.

Посол Канади в Україні Роман Ващук, де зустрівся з керівництвом Хмельницької АЕС та ознайомився з роботою атомної станції.

"Генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко поінформував про виробничу діяльність, параметри радіаційного контролю в зоні спостереження атомної станції, основні програми з підвищення безпеки та фінансово-економічні показники," - інформують в прес-службі облдержадміністрації.

На Хмельницькій АЕС побував посол Канади в Україні - фото 1

Керівник АЕС відзначив, що обсяг відрахувань ХАЕС в бюджети всіх рівнів та фонди страхування щороку зростає. Вже цьогоріч до бюджету міста-супутника направлено 53,6 млн. гривень, що на 25,5% більше ніж торік.

Оглянувши основні об’єкти та ознайомившись з технологічними процесами, посол Канади в Україні дізнався про заходи з підвищення безпеки, які були впроваджені на ХАЕС після аварії на АЕС "Фукусіма".

"Знаючи на скільки важливу роль в Україні відіграє атомна енергетика, – ділиться враженнями від візиту Роман Ващук, – пересвідчився, що на атомній станції працюють професіонали, а серед пріоритетів діяльності – безпечна експлуатація ядерного об’єкта."

Візиту посла Канади на Хмельницьку АЕС передувала важлива подія в місті атомників – відкриття інноваційного центру, фінансування якого здійснено за сприянням канадського фонду місцевих ініціатив. Нетішинський інноваційний центр Hub – це вільний простір для проведення різноманітних заходів, спілкування та відпочинку.

За словами мера Нетішина Олександра Супрунюка, відкриття такого центру – додаткові можливості для активних та ініціативних нетішинців, що сприятиме подальшому розвитку культурного та інтелектуального потенціалу, успішного розвитку бізнесу.

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт