На Хмельниччині завод, що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей

Шепетівський ремонтний завод відзначає 75-річний ювілей
Depo.
24 червня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині завод, що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей
На Хмельниччині завод, що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей

Оборонне підприємство, що спеціалізується на ремонті ракетних систем залпового вогню "Град", "Ураган", "Смерч" та інших зразків ракетно-артилерійського озброєння для сил АТО, відзначає 75-річчя, передає Depo.Хмельницький.

В семи основних цехах заводу освоєно проведення капітального ремонту 126 зразків ракетно-артилерійського озброєння, з яких по 36 видах продукції підприємство є монополістом.

На підприємстві проводиться ремонт реактивних систем залпового вогню РСЗВ БМ-21 "Град", 9П140 "Ураган", самохідних артилерійських установок 2С3М "Акація", 2С5 "Гіацинт-С", 2С19 "Мста-С", машин управління вогнем артилерії, артилерійських гармат і мінометів, засобів управління військами, комплексів ПТУР, стрілецької зброї та військових приладів.

Варто зазначити, що колектив підприємства одним із перших розпочав ремонт та відновлення озброєння і військової техніки безпосередньо у зоні АТО силами спеціалізованих виїзних бригад.

Починаючи з березня 2014 року по сьогоднішній день фахівцями підприємства у складі 10 виїзних бригад відновлено 224 одиниці озброєння, ще 19 виробів знаходиться в роботі.

З 2014 року і до червня 2016-го, підприємство виконало робіт з ремонту та відновлення озброєння та військової техніки на майже 400 мільйонів гривень.

На Хмельниччині завод "Укроборонпрому", що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей - фото 1

На Хмельниччині завод "Укроборонпрому", що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей - фото 2

На Хмельниччині завод "Укроборонпрому", що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та