На Хмельниччині затримали жінку, що продавала двох своїх дітей за 35 тисяч доларів (ФОТО)

Працівники підрозділу боротьби з торгівлею людьми в Хмельницькій області зупинили горе-матір, яка продавала двох діточок. Третю ж дитину планувала продати згодом

Про це в ФБ написав начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними із торгівлею людьми НПУ Артем Крищенко, передає Depo.Хмельницький.

Працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області припинено злочину діяльність місцевої жительки, 1991 р.н, яка підшукала покупця своїм малолітнім дітям: 5-річній дівчинці та 7-річному хлопчику.

Жінка, яка мала трьох дітей, вела аморальний спосіб життя, у зв'язку з чим соціальними органами було прийнято рішення про позбавлення її батьківських прав, але горе-матір щоб випередити органи опіки, вирішили продати дітей за 35 тисяч доларів США.

На щастя інформація потрапила до оперативників підрозділу боротьби з торгівлею людьми, вони і стали сумлінними покупцями. А саме цікаве те, що жінка в подальшому пояснила, що третю дитину, яка сама молодша, вона планувала продати через півроку, коли трохи підросте.

Жінку затримано під час отримання коштів, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Малолітні діти працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, передані підрозділу по справам неповнолітніх для подальшого поміщення в дитячий притулок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція