На Хмельниччині засуджено керівника відділення Шепетівської виправної колонії

Працівника пенітенціарної установи було затримано за одержання від засудженного 5000 гривень хабара
Depo.
12 жовтня 2015 17:34
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині засуджено керівника відділення Шепетівської виправної колонії
На Хмельниччині засуджено керівника відділення Шепетівської виправної колонії

Як повідомляє Depo.Хмельницький. із посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, стосовно начальника Шепетівським міськрайонним судом винесено вирок у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди) КК України.

Працівники прокуратури області спільно зі спецпідрозділом управління СБУ в області викрили правопорушення 6 серпня. Гроші керівник відділення колонії отримав від засудженого до 3 років позбавлення волі за крадіжку. За це обіцяв підготувати документи для застосування до нього умовно-дострокового звільнення.

Після звільнення ув’язненого за рішенням суду, працівник пенітенціарної установи неодноразово наполягав сплатити йому вказану суму за надані “послуги”, на що той змушений був погодитись.

Докази державного обвинувача під час судового розгляду кримінального провадження були безперечними. Хабарник визнав свою вину та розкаявся у вчиненому. Вироком суду в межах санкції зазначеної статті йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 17 000 гривень з позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 2 роки, без спеціальної конфіскації.

Більше про боротьбу з хабарництвом на Хмельниччині читайте на Depo.Хмельницький.