На Хмельниччині закінчилася VII літня Ядерна Школа (ФОТО)

Студенти-енергетики з України та Чехії ознайомились з виробництвом на ХАЕС

На Хмельниччині закінчилася VII літня Яд…

Для студентів профільних вищих навчальних закладів функціонувала VII Літня Ядерна Школа, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби електростанції.

Серед учасників Ядерної Школи студенти та викладачі Київського, Харківського, Вінницького, Львівського, Одеського Національних технічних університетів, а також університетів Чехії.

Курс навчання включив теоретичну і практичну частину. Кращі студенти-енергетики мали унікальну нагоду ознайомитися безпосередньо з виробництвом, а також поспілкуватися із фахівцями Хмельницької АЕС.

В рамках програми навчання студенти вишів мали можливість не лише прослухати курс лекцій, підготовлений фахівцями навчально-тренувального центру ХАЕС, викладачами профільних навчальних закладів, а і презентувати свої доповіді та наукові роботи. Всі учасники отримали сертифікати ДП "НАЕК "Енергоатом", найбільш активні - подяки і грамоти Хмельницької АЕС та Українського Ядерного Товариства, також відсначені нагородами Енергоатома та цінними подарунками призери конкурсу наукових доповідей на ядерно-енергетичну тематику.

Нагадаєм, блоки на ХАЕС добудовуватимуть з чешськими реакторами та українськими турбінами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook