ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині з'явиться перший реабілітаційний центр для учасників АТО

Реабілітаційний центр з'явится у Кам'янці-Подільському. Його зведуть, а точніше, реставрують
Depo.
25 серпня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині з
На Хмельниччині з'явиться перший реабілітаційний центр для учасників АТО

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Кам'янець-Подільської міської ради, для цього вжее виділено будівлю та профінансувано виготовлення проектно-кошторисної документації.

Зовсім нещодавно у цьому приміщенні розташовувалась сауна та пральня міської лікарні. Сьогодні тут - пусто - усіх переселили задля доброї справи. Тут зводитимуть перший в Україні центр реабілітації для наших воїнів. 386 квадратів - уже у розпорядженні громадської організації "Учасники АТО". 660 бійців з Кам'янця та району незабаром матимуть власний куточок для як морального, так і фізичного розвантаження.

Психологічному розвантаженню бійців сприятимуть спеціалісти - психолог і навіть психіатр. Адже, проблем після війни та пережитого у наших героїв - чимало.

Одночасно лікуватися у майбутньому центрі зможе 50 бійців. В Кам'янецькій організації учасників АТО кажуть, прийматимуть побратимів і з районів - Дунаєвецького та Чемеровецького.

Офіційно відкрити перший в Україні центр реабілітації для воїнів АТО планують десь за рік-півтора. Міський голова Кам'янця Михайло Сімашкевич каже, кошти шукатиме і він - десь спонсори, десь бюджет міський, а десь державний, головне - не опускати руки. І додає, доки віднайдуть фінансування, АТОвцям пропонують кілька кабінетів у лікарні. Працювати із ними тут розпочнуть вже наступного тижня.

Більше про реабілітацію бійців - на khm.depo.ua.