ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині з'явилися "тривожні кнопки"

В місцях масового скупчення людей є наклейка жовтого кольору з написом "Терміновий виклик міліції"
Depo.
11 вересня 2015 15:26
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині з
На Хмельниччині з'явилися "тривожні кнопки"

"Тривожна" кнопка надає людям можливість у разі небезпеки швидко викликати міліцію, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ДСО.

Цей сигнал підключений до пунктів централізованого спостереження Управління Державної служби охорони і є на 13 територіях області.

 Це місто Хмельницький і район, Кам'янець і район, Славута і район, Нетішин, Староконстянтинів, Шепетівка, Волочиськ, Дунаївці, Красилів та селище Ярмолинці.

"Наразі встановлено 134 системи термінового виклику міліції, - каже заступник начальника Управління ДСО при УМВС України в Хмельницькій області підполковник міліції Анатолій Гонгало. - Такі "тривожні" кнопки встановлені з метою попередження і припинення вуличної злочинності та ефективного реагування на злочинні прояви".

Кнопки термінового виклику міліції розміщенні переважно в велелюдних місцях - на об'єктах торгівлі, підприємствах та в установах, розважальних закладах та на інших об'єктах. Велика кількість цих установ, як правило, працює цілодобово і у них може виникнути необхідність швидко викликати наряди міліції.

Знайти цю "тривожну" кнопку можна за спеціальним вказівником - наклейкою жовтого кольору з написом "Терміновий виклик міліції".

Вона підключена до пунктів централізованого спостереження УДСО. І на місце виклику наряд прибуває за 2-3 хвилини. За такий короткий проміжок часу правопорушникам рідко вдається втекти, тому більшість злочинів розкриваються відразу.

Інформацію про розташування кнопок на Хмельниччині можна знайти на сайті відомства: https://www.dso.gov.ua/hmelnitska-olast.

Більше про безпеку читайте на порталі khm.depo.ua.

 

 

 

.