ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині вже знову можна купити балони з газом, правда, набагато дорожче

Зріджений газ з’явиться в продажу вже з середини жовтня та його вартість зросла у 2,5 рази
Depo.
9 жовтня 2015 07:32
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині вже знову можна купити балони з газом, правда, набагато дорожче
На Хмельниччині вже знову можна купити балони з газом, правда, набагато дорожче

“Хмельницькгаз” відновлює продаж скрапленого газу по ціні 271 гривень за балон, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Бізнес область.

Практично після піврічної відсутності балонного газу, у Києві відбувся спеціалізований аукціон. Підприємство придбало 210 тонн скрапленого газу, якого має вистачити для області на жовтень.

Однак, закупівельна ціна зрідженого газу зросла у 2,5 рази. Відтак, вартість балона об’ємом 50 літрів або 21 кілограм тепер складає 271 гривню.

Реалізація балонного газу розпочнеться вже з 15 жовтня, тому споживачам необхідно, як і раніше, звернутися та подати заявки у дільниці скрапленого газу за місцем проживання.

 З квітня спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для населення не відбувалися. Через це, більше 100 тисяч сімей Хмельниччини залишилися без такого вкрай необхідного енергоносія. Найбільш гостро це відчули на собі жителі малогазифікованих районів: Летичівського, Полонського, Кам’янець-Подільського, Ізяславського.

 Головний інженер компанії Олександр Лоб, розуміючи складність ситуації, обіцяє: - “Ми й надалі робитимемо все від нас залежне, щоб забезпечити енергоносієм наших споживачів, особливо напередодні зимового періоду.”

 

Про життя краян в опалювальний період читайте більше на порталі Depo.Хмельницький.