На Хмельниччині вчаться голови ОСББ

Семінар проводять для жителів Кам'янця-Подільського
Depo.
22 червня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині вчаться голови ОСББ
На Хмельниччині вчаться голови ОСББ

У Кам’янці-Подільському працює семінар для голів ОСББ і мешканців багатоквартирних будинків, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

У Кам’янці-Подільському співпраця влади та сфери ЖКГ у напрямі співфінансування впроваджується впродовж останніх шести років.

На Хмельниччині вчаться голови ОСББ - фото 1

За словами заступника міського голови Сергія Бабія, сьогодні в електронній черзі на участь в програмі "Теплий дім" перебуває до 20 будинків. Також цього року планується залучити до співфінансування кошти кам’янчан на ремонт дворів і встановлення лічильників на багатоповерхові будинки будь-яких форм власності.

На Хмельниччині вчаться голови ОСББ - фото 2

На думку чиновника, найбільшу активність проявляють ОСББ, адже вони швидше організовуються. У Кам’янці-Подільському торік засновано 5 ОСББ. А вже у першому півріччі 2016-го –17 і ще 3 проходять реєстрацію.

В міській владі прогнозують і в подальшому зростання кількості об’єднань, які створюють здорову конкуренцію комунальним підприємствам (колишнім ЖЕКам).

На Хмельниччині вчаться голови ОСББ - фото 3

Спікерами на сьогоднішньому семінарі виступили голова правління ГО "Агенція суспільного розвитку" Сергій Пінчук і директор Агенції сталого енергетичного розвитку Олександр Шумельда за організаційної підтримки міської влади.

Найбільше представників об’єднань зацікавили особливості управління ОСББ, капітальні ремонти, енергоефективні заходи в житловому фонді, співфінансування.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та