На Хмельниччині у державну власність повернули землю на півмільйона

У користування землю передали незаконно, і, як виявилося громадянину Москви
Depo.
2 листопада 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині у державну власність повернули землю на півмільйона
На Хмельниччині у державну власність повернули землю на півмільйона

Вищий господарський суд України визнав недійсним розпорядження Хмельницької ОДА, видане у 2011 році, та державний акт на право власності на земельну ділянку, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією прес-служби облпрокуратури, у квітні 2011 року Хмельницькою обласною державною адміністрацією без передбачених законом повноважень видано розпорядження про зміну цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) площею 2 га для потреб, пов’язаних із видобуванням корисних копалин, на підставі якого зазначеному товариству видано державний акт на право власності на землю.

Судом касаційної інстанції підтримано позицію прокуратури, що такі повноваження на той час належали виключно Кабінету Міністрів України.

Відтак, на сьогодні повернуто до державної власності земельну ділянку площею 2 га вартістю 437 тисяч гривень, яка належала на праві приватної власності вказаному товариства. Кінцевим бенефіціарним власником цього суб’єкта господарювання є юридична особа, керівник якої проживає у Москві Російської Федерації.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт