На Хмельниччині торік вдалося розслідувати майже половину прокурорських справ

В прокуратурі області підвели підсумки роботи за 2018 рік

Про це йдеться насайті облпрокуратури, передає Depo.Хмельницький.

Зокрема, прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво у понад 42 тис. кримінальних проваджень, майже у половині з яких досудове розслідування закінчено. Результатом належного підтримання працівниками прокуратури обвинувачення у суді стало ухвалення більше 2 тис. обвинувальних вироків.

За результатами досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами вчинення корупційних злочинів до суду направлено обвинувальні акти стосовно 57 осіб. Спеціально уповноваженими суб'єктами у сфері протидії корупції складено і до суду направлено 376 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, до відповідальності уже притягнуто 214 осіб.

Торік виявлено та знешкоджено 7 організованих злочинних груп, загальною чисельністю 31 особа. Обвинувальні акти у всіх кримінальних провадженнях скеровано до суду.

Розпочато розслідування у 5 кримінальних провадженнях за фактами участі громадян України у складі терористичних організацій. За результатами розслідування 10 кримінальних проваджень вказаної категорії до суду скеровано обвинувальні акти.

Повернуто у державну власність та попереджено незаконне надання 2,7 тис. га земель, реально виконано позовів більш як на 33 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook