На Хмельниччині створюють Перший національний аграрний кооператив

До пілотного проекту ввійши 60 сіл області

Перший національний аграрний кооператив вже за 3 роки планує дати роботу 10 тисячам селян, повідомляє Depo.Хмельницький.

Оскільки Хмельниччина – регіон, що в перспективі може стати регіоном органічного землеробства, то ініціатори і організатори спереконані, що якщо долучити переробку, то проблем із роботою не буде і в містян.


На Хмельниччині створюють Перший національний аграрний кооператив - фото 1

"Ми плануємо розпочати з 10 тисяч робочих місць і збільшити цю цифру до 100. Що ж до переробки, то тут перспектив неменше,- каже один із учасників проекту Олег Демчук. - До прикладу, Хмельницький - місто легкої промисловості. А наш кооператив готовий вирощувати льон".

На Хмельниччині створюють Перший національний аграрний кооператив - фото 2

До того ж, запевняє Олег, сьогодні, зважаючи на маштаби, це для нас є нова світова модель. Вона передбачає насамперед відродження українського села, шляхом забезпечення людей роботою, забезпечення прибутковості сільського господарства та відходу від практики сприйняття України як сировинної зони.


 Схожі моделі успішно працюють у Норвенії та Швеції, але вони монопрофільні. Наша новизна у багатоспеціалізованості”, - уточняє Олег Демчук.


Окремо діє шість промовистих програм: "Подвійний прибуток від корови", "Управляй прибутковим корівником", "Часник лікує безробіття", "Органічний дохід", "Достаток - у кошику", "Горіхи для грошей і втіхи".

На Хмельниччині створюють Перший національний аграрний кооператив - фото 3

Наразі тут формується стратегія розвитку аграрної області і її вихід на світові ринки органічної їжі.

За розвитком кооперативу і втіленням їх ідей у життя - слідкуйте на порталі  Depo.Хмельницький.

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький