На Хмельниччині створять рибоохоронний патруль

Рибні патрульні пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів, а також будуть оснащені сучасною технікою
Depo.
30 серпня 2016 09:10
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині створять рибоохоронний патруль
На Хмельниччині створять рибоохоронний патруль

Держрибагентство продовжує процес створення рибоохоронного патруля у всіх регіонах України, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ruboxoronahm. Планом реформування рибного господарства України передбачається ліквідація діючих територіальних управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів (терорганів рибоохорони) та звільнення їх керівників.

Держрибагентство звернулося до Мінагрополітики щодо погодження звільнення начальників та заступників начальників ще у 14 територіальних управліннях рибоохорони, а саме у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Житомирській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській, Чернівецькій областях.

"Конкурс на посади начальників територіальних управлінь рибоохоронного патруля буде оголошено вже на початку вересня, наразі закінчуємо останні бюрократичні процедури", - повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Рибних патрульних наберуть на основі відкритого конкурсу. Також вони пройдуть фахове навчання та курси підвищення кваліфікації у європейських експертів. Рибних патрулів оснастять сучасною технікою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький