На Хмельниччині спіймали нелегальних працівників на швейному виробництві

Власник цеху сплатить майже 800 тисяч гривень штрафу за неоформленні трудові відносини з сімома працівниками

Власника швейного цеху в обласному центрі оштрафували майже на 800 тис. грн за неоформлених працівників, передає Depo.Хмельницький за інформацією управління Держпраці.

Інспектори праці наприкінці травня роз'яснили підприємцю порядок легалізації трудових відносин із найманими працівниками та наголосили на відповідальності у разі недотримання вимог законодавства щодо належного оформлення трудових відносин. На початку серпня, уже під час проведення інспекційного відвідування з'ясували, що працівники проходять стажування у швейному цеху і відповідно із ними не укладалися трудові чи цивільно-правові договори.

Також ФОП не надав документів щодо офіційного працевлаштування найманих працівників (заяви працівників, трудові договори, штатний розпис, відомості нарахування заробітної плати, табелі обліку використання робочого часу працівників, розрахункові - платіжні відомості по виплаті заробітної плати вказаним працівникам тощо).

А за таке правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника. Так, фізичній особі-підприємцю доведеться сплатити 781 тисячу 830 гривень.

Нагадаємо, цьогоріч в області оштрафували підприємців за порушення вимог щодо оплати праці майже на два мільйони гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький