Більше сотні роботодавців на Хмельниччині виплачували зарплати з порушеннями

Цьогоріч в області оштрафували підприємців за порушення вимог щодо оплати праці майже на два мільйони гривень

Цьогоріч за результатами контрольно-перевірочної роботи в 109 суб'єктів підприємницької діяльності виявили виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОДА.

"За результатами перевірок донараховано 18,6 млн грн (ПДФО - 16,1 млн грн, військового збору - 612,4 тис. грн та ЄВ - 1,9 млн грн), з яких до бюджету надійшло 7,3 млн гривень," - наводить цифри заступник начальника Головного управління ДФС в області Тетяна Процюк.

З початку року залучили до офіційного працевлаштування 1692 працівника, які не були оформлені згідно вимог законодавства роботодавцями і додатково мобілізували до бюджету 3,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 307,5 тис. грн військового збору та 4,5 млн грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

За результатами переданих матеріалів Управлінням Держпраці у Хмельницькій області винесено постанови про накладення штрафу на загальну суму 1,96 млн грн.

Нагадаємо, днями фахівці Держпраці проінспектували заклади харчування, торгівлі та надання послуг у восьми містах області і вивели "з тіні" півтори сотні працівників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook