ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині школі повернули приміщення із незаконної оренди

Незаконно відібране приміщення повернулося Деражнянській школі
Depo.
2 жовтня 2015 12:41
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині школі повернули приміщення із незаконної оренди
На Хмельниччині школі повернули приміщення із незаконної оренди

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі прокуратури області, судом задоволено позов прокуратури Деражнянського району в інтересах держави в особі міської ради та Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу П.Ф. Стрілецького про визнання договору оренди майна недійсним.

Йдеться про частину приміщення навчального закладу площею 38,6 кв.м та вартістю майже 56 тис. гривень, яке райдержадміністрацією за договором оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста було передано в користування приватному підприємству.

Однак з'ясувалось, що ця угода є протиправною, оскільки суперечила встановленому законом порядку передачі в оренду майна комунальної власності та належного орендодавця.

У шкільному приміщенні приватне підприємство розміщувало ветеринарну аптеку. Хоча законом передбачено використання такого майна із цільовим призначенням, пов'язаним лише з навчально-виховним процесом.

Під час судового розгляду позову оспорюваний договір розірвано, а частину незаконно використовуваної будівлі школи добровільно повернуто навчальному закладу.

Більше про дотримання законодавства - на khm.depo.ua