На Хмельниччині "розшукують" 10 директорів на вакантні посади

Хмельницька обласна рада шукає керівників в десять комунальних підприємств
Depo.
13 червня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині "розшукують" 10 директорів на вакантні посади
На Хмельниччині "розшукують" 10 директорів на вакантні посади

Одразу десять установ, що перебувають у підпорядкуванні Хмельницької облради, мають отримати нових керманичів, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі облради, попередні керівники установ працюють із приставкою т.в.о. Вони, з різних причин, не пройшли затвердження через депутатське голосування. Тепер же, після того, як облрада прийняла положення про призначення керівників комунальних закладів на конкурсній основі усі охочі, хто подасть своє резюме до облради і відповідатиме умовам конкурсу, матимуть рівні шанси стати керівником того, чи іншого закладу.

Нових керівників шукають на комунальні підприємтства "Облпаливо", "Комунальники", "Аеропорт Хмельницький", "Кіновідеопрокат".

Також потрібен головний лікар у Хмельницьку обласну психіатричну лікарню № 2 та комунальні заклади: Вільховецький, Вовковинецький, Ліщанський будинки-інтернати для громадян похилого віку та інвалідів.

Вільні вакансії директорів також у Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центрі організаційно-господарського забезпечення закладів освіти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та