На Хмельниччині розпочали роботу сімейні молочні ферми (ФОТО)

Проект - чисто бізнесове партнерство в сільськогосподарському бізнесі - виробника та компанії

На Хмельниччині розпочали роботу сімейні…

У селах Ізяславського району розпочали роботу перші сімейні молочні ферми, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби РДА.

"Сімейні молочні ферми - це головний уклад ведення молочного бізнесу у всіх аграрних країнах світу. Це дозволить забезпечити Україну якісними продуктами харчування та дозволить кожній родині в селі жити заможно.
Розвиток мережі сімейних молочних ферм дозволяє не лише створити робочі місця, але й розвивати виробництво продукції з вищою доданою вартістю," - каже начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук.

Проект "Молочна сімейна ферма" організувала компанія "УкрМілкІнвест" та кластер "Натуральне молоко" за прикладом реалізованого у Львівській області спільного проекту Львівської аграрної дорадчої служби та Уряду Канади.

"Переконані, що вона є успішною, і зробимо все можливе, щоб ідея була реалізована якнайкраще і в Ізяславському районі Хмельницької області, як це вже робиться зокрема на території Рівненської області, де власне і розпочалася реалізація цього проекту," - каже представник ТОВ "УкрМілкІнвест" Сергій Чернієнко.

За його словами, це - не благодійництво, це чисто бізнесовий проект партнерів по сільськогосподарську бізнесу - виробника та компанії, адже це приваблива взаємно вигідна справа. Для функціонування сімейної молочної ферми ініціатори проекту інвестують кошти у будівництво чи реконструкцію корівників, купується сучасне обладнання: доїльний апарат світового лідера, обладнання для молочного тваринництва, холодильник об'ємом 700 літрів (це дозволить збирати молоко також з господарств інших селян). Все обладнання має спеціальні килимки-підстилки для худоби, освітлювальні лампами, поїлки та вентилятори.

Власники ферми скористалася ще однією можливістю, яку надають інвестори для сімейних молочних ферм: до власних корів взяли й племінних корів.

Як запевнив представник дорадчої служби на Хмельниччині Олександр Березюк, ініціатори проекту надали сімейній фермі дуже високопродуктивне поголів'я худоби, яке має статус племінного репродуктора. На придбання корів та інвентарю, необхідного для виробництва молока, інвестори посприяли отриманню фермерами кредиту терміном на чотири роки під 15%.

За умовами реалізації проекту сімейних молочних ферм, ТзОВ гарантує своїм партнерам збут молока на більш вигідних умовах, аніж зараз отримують селяни від молокозаводів, якщо будуть дотримані параметри якості молока.

Нагадаємо, за сім місяців поточного року агрогосподарства області виробили 373,3 тис.т молока.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme