ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині процвітає плата в "конвертах"

Працівники фіскальної служби виявили більше 1300 фактів "чорної готівки"
Depo.
13 серпня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині процвітає плата в "конвертах"
На Хмельниччині процвітає плата в "конвертах"

З початку року податківці виявили 1322 працівника, що працювали поза законодавством, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

Як результат, до бюджету додатково мобілізовано 42,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 92,3 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Крім того - 436 підприємцями підвищено рівень заробітної платисвоїм працюючим.

"Більшість роботодавців намагаються працювати у законодавчому полі, але є й такі, які зловживають та ухиляються від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин та виплачують зарплату в "конвертах", - коментує ситуацію начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.

З початку року в 77 суб'єктів підприємницької діяльності податківці виявили виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок донараховано 4,5 мільйона гривень, у тому числі 4 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 500 тисяч гривень ЄСВ з врахуванням штрафних санкції і пені. Складено 36 протоколів про адміністративні порушення.

Більше про ринок праці та роботу ДФС шукайте на Depo.Хмельницький.