На Хмельниччині приватизували землі заказника

Ділянки природно-заповідного фонду використовувалися для сільськогосподарських робіт
На Хмельниччині приватизували землі заказника
На Хмельниччині приватизували землі заказника

Внаслідок зловживання чиновників на Хмельниччині приватизовано землі гідрологічного заказника "Башта", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області.

 "У 2013 році посадовці Держземагентства в Хмельницькій області та підпорядкованого підрозділу у Летичівському районі, зловживаючи службовим становищем, незаконно передали у приватну власність двом громадянам 4 га земель природно-заповідного фонду," – каже начальник Летичівського відділу Хмельницької місцевої прокуратури Денис Гуменний.

 Чиновники точно знали, що на цій землі - гідрологічний заказник загальнодержавного значення "Башта", і давати у приватну власність тут землю заборонено. Однак все ж склали недостовірні офіційні документи, видали накази на розроблення та затвердження проектів землеустрою із відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, внаслідок чого двоє рідних братів незаконно приватизували по 2 га кожен.

За фактом прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 - зловживання службовим становищем, ч.1 ст.366 - службове підроблення ККУ.

Наразі вирішується питання про повернення цих земель державі засобами представництва.

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт