ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині припиняється видача інсуліну у лікарнях

З першого квітня інсулін продаватимуть тільки у аптеках
Depo.
16 березня 2016 08:21
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині припиняється видача інсуліну у лікарнях
На Хмельниччині припиняється видача інсуліну у лікарнях

Препарати інсуліну відпускатимуть за пільговими рецептами виключно через аптечні заклади, а у лікарнях видача інсуліну припиняється, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Кабмін планує запровадити новий механізм забезпечення діабетиків інсуліном та встановити державне регулювання цін на препарати інсуліну.

Передбачається, що витрати, пов’язані з відпуском препаратів інсуліну, здійснюватимуться за рахунок цільових видатків місцевих бюджетів на безоплатне забезпечення такими препаратами осіб, хворих на діабет.

"Відпуск лікарських засобів буде здійснюватися суб’єктами господарювання, перелік яких визначається структурними підрозділами з питань охорони здоров’я місцевих органів влади або розпорядниками коштів місцевих бюджетів, на рівних умовах, згідно укладених договорів. Критерії, яким мають відповідати суб’єкти господарювання, що планують приймати участь у пілотному проекті, є мінімальними: наявність ліцензії на роздрібну торгівлю лікарськими засобами, провадження господарської діяльності в межах даної області та бажання здійснювати відпуск препаратів інсуліну," - йдеться у повідомленні.

З першого квітня запускається пілотний проект. Аптечні заклади будуть укладати угоди з підрозділами охорони здоров’я місцевих органів влади. Отримувати списки потребуючих інсулін, закуповувати за власні кошти препарат та відпускати препарати інсуліну пацієнтам за рецептами згідно з реєстром. Потім подаватимуть відповідні документи на відшкодування коштів до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих органів влади.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та