ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині припинено діяльність підпільної автозаправки

Хмельницькі податківці викрили тіньову схему виготовлення та збуту неякісного пального в рамках операції “Нафтопродукт-2015”
Depo.
15 червня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині припинено діяльність підпільної автозаправки
На Хмельниччині припинено діяльність підпільної автозаправки

Дизпаливо без будь-яких дозвільних документів, що засвідчують його походження та якість, реалізовувалось на території однієї з автобаз обласного центру. Про це Хмельницький.depo.ua повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Хмельницькій області.

"Відповідно до висновку Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС у Хмельницькій області, дизпаливо з підпільної автозаправки за густиною, фракційним складом та температурою спалаху в закритому тиглі не відповідає вимогам ДСТУ 4840:2007 "Паливо дизельне підвищеної якості. Технічні умови", що свідчить про його незаконне виготовлення у непромислових умовах без дотримання технічних стандартів" - йдеться у повідомленні відомства.

Фальсифіковані нафтопродукти продавали за зниженою ціною із автомобільних цистерн-причіпів у баки автотранспорту та в пластикову тару, що прямо заборонено законодавством.

В ході обшуку на виробництві вилучено майже 5,5 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів, а також чорнову бухгалтерію.

Досудове розслідування кримінального провадження проводиться слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua