На Хмельниччині парафіяни будуть боротися за свого священика

У селі Нестерівці Дунаєвецького району місцевого православного священика отця Петра позбавили приходу у Церкві Святого Миколая
На Хмельниччині парафіяни будуть боротися за свого священика
На Хмельниччині парафіяни будуть боротися за свого священика

Церква без настоятеля. Парафіяни упевнені, виною цьому стали численні анонімки до митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького, через які й було прийнято рішення про відсторонення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "ПЦ"

Громада Нестерівець та навколишніх сіл стала на захист свого духовного наставника - православного священника УПЦ МП отця Петра.

Парафіяни переконують: настоятель місцевої православної церкви ніколи не відмовляє у допомозі: завжди вислухає та висповідає. А анонімні скарги на нього, написані недоброзичливцями, не мають під собою ніякого підґрунтя.

Парафіяни кажуть: вже кілька разів зверталися до митрополита Кам’янець-Подільського та Городоцького. Однак той наголосив, що свого рішення не змінить. Допомоги не дочекалися й від секретаря Києво-Печерської лаври.

На сході села вирішили зібрати підписи на підтримку отця Петра.

Жителі села Нестерівці сподіваються, що церковні владики все ж дослухаються до думки громади. І переконують, за свого священика вони стоятимуть горою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та