На Хмельниччині парафіяни будуть боротися за свого священика

У селі Нестерівці Дунаєвецького району місцевого православного священика отця Петра позбавили приходу у Церкві Святого Миколая
Depo.
24 червня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині парафіяни будуть боротися за свого священика
На Хмельниччині парафіяни будуть боротися за свого священика

Церква без настоятеля. Парафіяни упевнені, виною цьому стали численні анонімки до митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького, через які й було прийнято рішення про відсторонення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "ПЦ"

Громада Нестерівець та навколишніх сіл стала на захист свого духовного наставника - православного священника УПЦ МП отця Петра.

Парафіяни переконують: настоятель місцевої православної церкви ніколи не відмовляє у допомозі: завжди вислухає та висповідає. А анонімні скарги на нього, написані недоброзичливцями, не мають під собою ніякого підґрунтя.

Парафіяни кажуть: вже кілька разів зверталися до митрополита Кам’янець-Подільського та Городоцького. Однак той наголосив, що свого рішення не змінить. Допомоги не дочекалися й від секретаря Києво-Печерської лаври.

На сході села вирішили зібрати підписи на підтримку отця Петра.

Жителі села Нестерівці сподіваються, що церковні владики все ж дослухаються до думки громади. І переконують, за свого священика вони стоятимуть горою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та