На Хмельниччині поліцейський кінолог зі службовою собакою за 15 хвилин розшукав людину

У Кам'янець-Подільському районі немісцевий 35-річний чоловік заблукав у лісі

На Хмельниччині поліцейський кінолог зі службовою собакою впродовж 15 хвилин розшукав чоловіка, який заблукав у лісі, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ГУНП області.

Сьогодні, 20 лютого, близько 2-ї години ночі до Кам'янець-Подільського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що неподалік села Гуменці зник чоловік.

"Разом з компанією він відпочивав у придорожньому кафе, а коли між товаришами виник невеличкий конфлікт, вийшов на вулицю і пішов у напрямку лісу. Оскільки він тривалий час не повертався, його друзі звернулися за допомогою до поліції. Ситуацію ускладнювало те, що чоловік немісцевий і навряд чи сам зміг би знайти вихід," - розповідають копи.

Пошук розпочали два екіпажі патрульної поліції, а згодом до них приєднався кінолог Костянтин Чемерис разом зі службовою вівчаркою Кайною. Собака одразу взяла слід і впродовж 15 хвилин розшукала в лісі зниклого чоловіка.

Кайна служить в поліції уже третій рік і є зразковою слідовою собакою. За цей час вона розшукала не одного зниклого безвісти і вивела поліцейських на слід багатьох злочинців.

Нагадаємо, поліцейські кінологи Хмельниччини обладнали на своїй базі перший в Україні ветеринарний кабінет і пересувний шпиталь для службових собак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький