На Хмельниччині одяг для силовиків шили нелегали (ФОТО)

На виробництві працювали 17 неоформлених найманих працівників

У Городку на швейному виробництві податківці виявили 17 неоформлених найманих працівників, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі ДФС області.

Провівши фактичну перевірку, побачили що підприємець - місцевий житель у швейному цеху, в якому здійснюється пошиття спецодягу для силових структур, використовував працю 17 найманих працівників. На вимогу фіскалів надати документи щодо трудового оформлення цих працівників роботодавець замість трудових договорів надав укладені цивільно-правові угоди. Проте при розгляді предмету цих угод встановили, що відносини носять ознаки виключно трудових відносин.

Таким чином, використовуючи працю найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, а саме без укладання трудових договорів, підприємець порушив вимоги ч.1 та ч.3 ст. 24 Кодексу законів про працю України.

Тепер відповідно до чинного законодавства, підприємець має сплатити штраф в сумі 30-ти мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, що на сьогоднішній день складає - 11690 грн, тобто, майже 200 тисяч грн.

Нагадаємо, днями власника швейного цеху в обласному центрі оштрафували майже на 800 тис. грн за неоформлених працівників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс