ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині німці впроваджуватимуть пілотний проект з комп'ютеризації фіскальної служби

Підрозділи фінансових розслідувань ДФС Хмельниччини та Департаменту спеціальної підготовки і кінологічного забезпечення співпрацюватимутьіз митними органами Німеччини для подолання контрабанди товарів
Depo.
9 липня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині німці впроваджуватимуть пілотний проект з комп
На Хмельниччині німці впроваджуватимуть пілотний проект з комп'ютеризації фіскальної служби

На Хмельниччині боротьба з контрабандою товарів базуватиметься на досвіді німецьких фахівців.

Про це Хмельницький.depo.ua повідомили у прес-службі ДФС у Хмельницькій області за результатами зустрічі з представником митної служби при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ральфом Мальхіним.

"Пан Мальхін не вперше приїхав на Хмельниччину, щоразу наше спілкування стає все більш конструктивним. Наш німецький колега працює у кримінальному блоці протидії контрабанді, і у цьому напрямку й співпрацюватимемо. По суті, ми виробили єдину ефективну позицію щодо боротьби з контрабандою на досвіді німецьких спеціалістів", - наголосив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Андрій Банашко.

У рамках співпраці з митниками Німеччини впроваджуються пілотні проекти з комп'ютеризації підрозділів фіскальної служби, їх інвестиційного розвитку. Будуть розвиватися і міждержавні контакти у кінологічній справі.

Більше про міжнародну співпрацю хмельницьких митників дізнайтесь на khm.depo.ua