ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині медики допомогають жінкам планувати сім'ї та народжувати дітей

Більше 3 тисяч жінок перебувають у групі ризику щодо виникненя ускладнень при вагітності та пологах
Depo.
20 липня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині медики допомогають жінкам планувати сім
На Хмельниччині медики допомогають жінкам планувати сім'ї та народжувати дітей

В області працює 26 спеціалізованих кабінетів, які займаються виключно плануванням сім'ї, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Лікарі таким чином намагаються попередити випадки материнської та перинатальної смертності. Інформаційно - консультативні кабінети з планування сім'ї та дитячої гінекологі єпрактично у всіх районах та містах. За винятком Городоцької та Старосинявської ЦРЛ, - там просто немає приміщень.

Фахівці здійснюють диспансерне  спостереження за жінками з тяжкою соматичною патологією за переліком екстрагенітальних захворювань, за наявності яких протипоказана вагітність.

Всього за І півріччя цього року спеціалісти лише обласного центру планування сім'ї надали майже півсотні дотестових консультацій, розповіли у службі.

На початок липня за статистикою медиків трохи менше 1% жінок дітородного віку потрапляють у групу високого ризику виникнення ускладнень при вагітності чи пологах.

Ті ж, пацієнтки, котрим протипоказана вагітність частково забезпечуються гормональними контрацептивами за державний рахунок.

Більше про медицину та здоров'я жителів області читайте на khm.depo.ua.