На Хмельниччині майже півтори сотні родин залишилися без газу

Причина – порушення в експлуатації димо-вентиляційного і газового обладнання
Depo.
1 серпня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині майже півтори сотні родин залишилися без газу
На Хмельниччині майже півтори сотні родин залишилися без газу

ПАТ "Хмельницькгаз" припинив газопостачання майже 150 споживачам газу Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький.

"При проведенні планово-технічного обслуговування, через самовільне втручання в роботу димо-вентиляційної системи та відсутність тяги у помешканнях при роботі газового обладнання відключено газ," – кажуть у у прес-службі відомства.

"Хочу закликати усіх користувачів газу звернути особливу увагу на стан димо-вентиляційної системи своїх помешкань та систематично її перевіряти. Водночас, дотримуватися обов’язкових простих правил: тримати вікно (кватирку) постійно на провітрюванні, перед роботою приладів постійно перевіряти наявність тяги, слідкувати за справністю газових приладів, ні в якому разі не встановлювати примусову вентиляцію," - застерігає технічний директор компанії Олександр Лоб.

За статистикою саме ці порушення є найбільшою небезпекою та причинами нещасних випадків при користуванні газом в побуті.

"Газорозподільні компанії лише перевіряють наявність тяги у ДВК, а не їх технічний стан. Перевірка справності та роботи димовентсистеми – виключно у компетенції спеціалізованих організацій, - наголошують у прес-службі газовиків. - ПАТ "Хмельницькгаз" лише відслідковує своєчасніть надання актів перевірки ДВК власниками житла та перевіряє наявність тяги".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та