ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині казна отримала 8 мільйонів гривень з "тіні"

Гроші надійшли як результат руйнування кримінальних схем ухилення від оподаткування
Depo.
30 липня 2015 11:46
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині казна отримала 8 мільйонів гривень з "тіні"
На Хмельниччині казна отримала 8 мільйонів гривень з "тіні"

Податківці, завдяки системній активна протидії тіньовим схемам умисного ухилення від сплати зборів отримали суттєвий результат, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ГУ ДФС Хмельницької області.

"Власне, руйнування розгалужених тіньових схем з махінаціями на схемному податковому кредиті, оборудках, в яких використовуються такі інструменти тінізації економіки як податкові ями, фіктивні фірми, позбавляє ділків можливості "заробляти" мільйонні кошти на повітрі і обкрадати бюджет. Від податкового шахрайства зазнає збитків не лише бюджет, але й легальний бізнес, адже схемні махінації позбавляють його здорової цінової конкуренції і нівелюють нормальні європейські умови інвестування та розвитку", - каже перший заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Андрій Банашко.

Загалом, з початку року зареєстровано понад 40 кримінальних проваджень, з яких переважна більшість за тяжкими статтями Кримінального кодексу України.

Так, третину становлять ухилення від сплати податків. Як правило, домінують фінансові махінації службових осіб суб'єктів підприємництва, що входять до груп ризику, у сфері експортно-імпортних операцій з сировиною та готовою промисловою продукцією.

У сфері державних закупівель оперативними підрозділами податкової міліції Хмельниччини  викрито 7 кримінальних правопорушень, які стосуються тендерних махінацій з бюджетними коштами, у тому числі порушено 3 кримінальних провадження.

Дізнавайтеся про діяльність підприємств та ДФС на сайті khm.depo.ua.