На Хмельниччині гальмується справа, бо підозрюваний захворів

Начальник Держреєстраційної служби Старокостянтинівщини перебуває "під заставою" з листопада
Depo.
15 червня 2016 09:57
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині гальмується справа, бо підозрюваний захворів
На Хмельниччині гальмується справа, бо підозрюваний захворів

Прокуратура не може закінчити справу проти начальника реєстраційної служби, бо він захворів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Наші гроші".

Держреєстратор Андрій Терещук за кілька місяців 2015 років отримав від фірми "Енселко Агро" більше 420 тис грн хабарів. Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду.

Торік влітку чиновник домовився з представником ТОВ про пришвидшення державної реєстрації договорів оренди сільськогосподарських ділянок. За кожен зареєстрований договір начальник отримував 200 грн. Так за 5 місяців "оформили" більше 2 тисяч, що складає 442 тис грн "чистого" прибутку.

Нагадаємо, 20 листопада чиновника у службовому кабінеті затримали під час отримання чергового хабара (11 тис грн і талони на бензин на 40 л). За два дні - арештували, але під заставу в 55 тисяч гривень - звільнений з-під варти.

Досудове слідство досі не завершено, оскільки навесні цього року Терещук захворів і перебуває на стаціонарному лікуванні.

Для завершення слідства необхідно вручити йому остаточне повідомлення про підозру, допитати його як підозрюваного, скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування.

За отримання хабарів чиновнику загрожує позбавлення волі на строк від 5 років.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та