На Хмельниччині ділки використали землі сільгосппризначення в якості кар'єру

В Дунаївцях незаконно змінили цільове призначення п'яти гектарів землі
Depo.
18 серпня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині ділки використали землі сільгосппризначення в якості кар
На Хмельниччині ділки використали землі сільгосппризначення в якості кар'єру

У Дунаєвецькому районі на 5 гектарах із 12, які було передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, з’явився кар’єр.

Про це Depo.Хмельницький повідомили в прес-службі облпрокуратури,

Цей факт встановила прокуратура Хмельницької області шляхом опрацювання даних Публічної кадастрової карти України та безпосереднього виїзду на площу земельних ділянок.

Шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення по 2 га кожна, розташованих поруч, були отримані в 2010 році у власність товариством з обмеженою відповідальність та двома громадянами. Згідно з цільовим призначення земель, на них мала б вирощуватися сільгосппродукція.

Однак з’ясувалось, що всупереч законодавству, без зміни цільового призначення та відповідної сплати до бюджету втрат сільськогосподарського виробництва, посередині площі невідомими особами незаконно знято родючий шар ґрунту і проведено видобуток корисних копалин. Це призвело до виведення земель із сільськогосподарського обороту та втрати їх родючості.

Наведене вказує на можливе вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 254 КК України.

На теперішній час працівниками поліції, які розслідують вказаний злочин, здійснюється низка слідчих дій з метою встановлення причетних осіб, суми завданої шкоди та інших важливих у провадженні обставин.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та