ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині запустять виробництво "Малюків"

Виробництво автомата "Малюк" для військових буде розгорнуто на ДП "Красилівський агрегатний завод"
Depo.
21 вересня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині запустять виробництво "Малюків"
На Хмельниччині запустять виробництво "Малюків"

Це дасть змогу розширити товарну лінійку підприємства та створити нові робочі місця, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на Еспресо-TV. 

Незабаром буде представлено і цивільну версію, яка може стати сенсацією серед мисливців та тих, хто хоче гарантувати власну безпеку. Виробництво цивільного "Малюка" планується розгорнути на потужностях львівського концерну "Електрон".

Взагалі автомат "Малюк" задумувався розробниками (українська компанія "ІнтерПроІнвест") як варіант глибокої модернізації радянських АКМ та АК-74 за схемою булл-пап (схема компонування механізмів гвинтівок і автоматів, коли спусковий гачок винесений вперед і розташований перед магазином і ударним механізмом).

Після низки випробувань в реальних умовах та внесення конструктивних змін він став самостійною оригінальною конструкцією, що за показниками точності, надійності та зручності суттєво перевершує легендарні вироби Калашнікова.

Також на автомат кріпиться глушник, який можна швидко зняти. Автомат уніфікований - він однаково підходить і для правші, і для лівші.

Порівняно з автоматом Калашникова, у "Малюка" значно менша віддача. Крім того, знімати з запобіжника, стріляти, міняти магазин і перезаряджати можна однією рукою.

Про нову зброю на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.