На Хмельниччині будується три потужних підприємства

Два з них уже частково працюють
Depo.
26 липня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині будується три потужних підприємства
На Хмельниччині будується три потужних підприємства

На трьох нових підприємствах області працюватиме більше 350 осіб, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

В трьох райцентрах Хмельниччини реалізовуються потужні виробничі комплекси.

У Старокостянтинові ТОВ “Мегатекс Індастріал” із залученням коштів британських інвесторів вже завершено будівництво першої черги заводу з виробництва гальванічних елементів (електричних акумуляторів та первинних елементів) з плановою річною потужністю 2 млн. одиниць. Тут функціонує 107 робочих місць.

У Старосинявському районі ТОВ “А.Т.К.” проводить будівництво соєво-екстрактного заводу. Введення заводу в експлуатацію планується у жовтні цього року за рахунок власних інвестицій на суму 60 млн. гривень. Реалізація проекту передбачає створення близько 200 нових робочих місць.

Новостворене підприємство ТОВ “Теофіпольська енергетична компанія” у вересні розпочинає будівництво біогазової установки з виробництву електроенергії з біогазу. Першу чергу планується ввести до кінця року, другу – до кінця 2017. На даний час розробляється проектно-кошторисна документація об’єкту. Внаслідок реалізації проекту буде створено 50 робочих місць.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та