На Хмельниччині буде сад на честь загиблого бійця

В селі Рідка Теофіпольського району на честь загиблого в АТО Дмитра Загороднього відкрили сад
Depo.
1 серпня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині буде сад на честь загиблого бійця
На Хмельниччині буде сад на честь загиблого бійця

На Теофіпольщині на честь загиблого в АТО бійця посадили сад, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

В  селі Рідка Теофіпольського району на честь загиблого в АТО Дмитра Загороднього  небайдужі жителі, знайомі, активісти посадили сад.

Боєць мріяв за життя посадити сад, але не встиг.

"Загородній Дмитро Валерійович народився 5 липня 1989 року у селі Рідка Теофіпольського району Хмельницької області. Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ, з 2007 року проходив службу в органах внутрішніх справ. Був призваний на військову службу 6 лютого 2015 року Білогірсько-Теофіпольським ОРВК Хмельницької області по мобілізації, вірний військовій присязі у бою за нашу батьківщину, виявивши стійкість та мужність, загинув при виконанні бойового завдання 30 липня 2015 року ",- йдеться у повідомленні.

Матері покійного – Загородній Оксані Станіславівні – вручили синівський орден Богдана хмельницького ІІІ ступеня за мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, незламність духу під час виконання завдань антитерористичної операції на Сході України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та