На Хмельниччині без дозволу знімали родючі шари грунту

Недбалим використанням земель двох родовищ державі завдано збитків на 150 тис грн
Depo.
11 серпня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині без дозволу знімали родючі шари грунту
На Хмельниччині без дозволу знімали родючі шари грунту

Такі факти виявлено Кам'янець-Подільською місцевою прокуратурою на території Дунаєвецького і Кам'янець-Подільського районів у порядку перевірки підстав для здійснення представництва інтересів держави в суді, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури.

Суб'єкт господарювання, який має спеціальний дозвіл для користування надрами з метою видобування корисних копалин, частково зняв родючий шар ґрунту із земель на площі 3,2 га, у тому числі сільськогосподарського призначення, права на користування якими він не мав.

Цим самим спричинено збитки державним інтересам на суму близько 100 тис. гривень.

Ще одне приватне підприємство зі спеціальним дозволом для користування надрами з метою видобування піщано-гравійної суміші на родовищі Цвіклівецькому Кам'янець-Подільського району вийшло за межі наданої йому земельної ділянки та самовільно зняло родючий шар ґрунту на 1,5 га, які належать до земель пайового фонду. Тут збитки становлять 50 тис. гривень.

"За обома фактами місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальні провадження ст. 254 (безгосподарське використання земель) КК України, які для подальшого досудового розслідування спрямовані у територіальні органи поліції", йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та