На Хмельниччині активно впроваджують заходи з енергозбереження

Перед початком опалювального сезону переобладнують котельні, утеплюють приміщення і встановлюють лічильники
Depo.
20 серпня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині активно впроваджують заходи з енергозбереження
На Хмельниччині активно впроваджують заходи з енергозбереження

Про заходи з енергозбереження йшлося на засіданні колегії Хмельницької ОДА, передає Depo.Хмельницький.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Григорія Ващука, в ході підготовки до опалювального сезону значна увага приділяється заходам з енергозбереження та скорочення спожи­вання природного газу.

Наразі у теплоенергетиці здійснюються роботи з реконструкції, модер­нізації та технічного переоснащення котлів, заміни котлів, реконструкції та заміни теплових мереж. На котлах встановлюються пілетні пальники, котельні переводяться на альтернативні види палива. На 01 серпня реконструйовано 16 котелень та 32 котли. Переведено на альтернативні види палива 33 котельні, 30 з них працюватимуть на дровах, щепі та пілетах, 2 – на вугіллі та 1 – на електроенергії.

З метою економії коштів та енергозбереження у житлових будинках, закладах бюджетної сфери та інших установах та підприємствах встановлюються засоби обліку теплової енергії. Усі підприємства комунальної теплоенергетики оснащено лічильниками технологічного обліку. 86% квартир оснащено лічильниками холодного та 45% – гарячого водопостачання.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та