На Хмельниччині 95% доріг зношені до критичної межі

Вони толком не ремонтувалися по 30-40 років
Depo.
11 травня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині 95% доріг зношені до критичної межі
На Хмельниччині 95% доріг зношені до критичної межі

Практично всі автошляхи області потребують чи то капітального, чи поточного ремонту, повідомляє Depo.Хмельницький, з посиланням на сайт Служби автомобільних доріг області.

"Близько 95% від загальної протяжності автодоріг області не ремонтувались 30 – 40 років, зношені до критичної межі і потребують термінового капітального або поточного ремонту," - каже начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

За останні двадцять років майже в десятеро зросла інтенсивність руху автомобілів, а навантаження сучасних великовагових транспортних засобів набагато перевищують нормативні. Через це мережа доріг загального користування області, яка була сформована в 60 – 80-ті роки минулого століття, не витримуючи сучасних навантажень, зазнає страшенних руйнувань.

На Хмельниччині 95% доріг зношені до критичної межі  - фото 1

"Хронічне, протягом останніх десятиліть, недофінансування дорожньої галузі, рівень якого складає 20–30% від мінімально обгрунтованої потреби, не сприяє покращенню стану автодоріг," - зазначає Петро Іванович.

Коштів вистачає лишень на проведення ліквідації так званої ямковості.

Цьогоріч з держбюджету на поточний середній ремонт окремих ділянок автодоріг державного значення заплановано фінансування, у сумі 104,0 млн. гривень. На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг - 96,8 млн. грн.

А ще Служба автодоріг сподівається на кошти місцевих бюджетів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький