ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині 100% голів РДА, що йдуть до облради, є висуванцями "партії Президента"

100% голів РДА, що йдуть на вибори до облради та понад 80% відсотків очільників РДА, що балотуються до районних рад, - висуванці "БПП "Солідарність"
Depo.
7 жовтня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині 100% голів РДА, що йдуть до облради, є висуванцями "партії Президента"
На Хмельниччині 100% голів РДА, що йдуть до облради, є висуванцями "партії Президента"

Про це повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на ОПОРУ.

Очолює когорту чиновників, які прагнуть потрапити до Хмельницької обласної ради, голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, який є першим номером у списку партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Крім того, до облради балотуються дев'ятеро голів районних державних адміністрацій: це, зокрема, очільники Дунаєвецької, Деражнянської, Городоцької, Віньковецької, Теофіпольської, Летичівської, Полонської, Красилівської та Ізяславської райдержадміністрацій. Усі чиновники - представники президентської партії: восьмеро - члени цієї політичної сили, двоє - очільники Летичівської та Ізяславської РДА - позапартійні.

Претендують голови райдержадміністрацій і на місця у райрадах.

Загалом кандидатами у депутати районних рад зареєструвалися дванадцять посадовців: голови Білогірської, Віньковецької, Волочиської, Ізяславської, Кам'янець-Подільської, Красилівської, Новоушицької, Чемеровецької, Шепетівської, Ярмолинецької РДА та новопризначені (відповідні розпорядження датовані 5 жовтня) керівники Старокостянтинівської та Хмельницької районних адміністрацій.

П'ятеро з них очолюють списки від місцевих організацій партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", ще двоє претендентів - також члени цієї політичної сили.

Від пропрезидентського блоку братимуть участь у виборах і троє безпартійних голів райдержадміністрацій.

Партія Гереги "За конкретні справи" висунула на вибори голів Ярмолинецької (очолює список місцевої організації партії) та Білогірської (безпартійна) РДА.

Отож, у підсумку, 100% голів РДА, які будуть змагатися за мандат депутата обласної ради, та понад 80% відсотків очільників РДА, що балотуються до районних рад, представляють саме "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

З огляду на цей факт Громадянська мережа ОПОРА висловлює занепокоєння з приводу високої ймовірності використання адмінресурсу під час виборчого процесу.

Для уникнення зловживань ГМ ОПОРА закликає посадовців проявити власну ініціативу та оголосити про перебування у відпустці на період проведення передвиборної агітації.

Більше про вибори - на khm.depo.ua.