На довкілля бізнес Хмельниччини спрямував майже 11 мільйонів

Таку суму сплатили підприємці екологічного податку за 7 місяців
Depo.
3 серпня 2016 17:17
ФОТО: depo.ua
На довкілля бізнес Хмельниччини спрямував майже 11 мільйонів
На довкілля бізнес Хмельниччини спрямував майже 11 мільйонів

Бізнес-спільнота Хмельниччини спрямувала на оздоровлення довкілля майже 11 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Це майже у півтора рази більше у порівнянні з січнем-липнем 2015 року. Згідно розподілу коштів із загальної суми надходжень на охорону довкілля до місцевих бюджетів надійшло 8,7 мільйона гривень, до державного бюджету – 2,2 мільйона гривень.

"У територіальних органах фіскальної служби краю зареєстровано понад 2 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо. Більшість із них сумлінно сплачують екоподаток, переважна частина якого розподіляється саме до бюджетів громад," – інформують в ДФС області.

Статус платників екологічного податку визначений статтею 240 Податкового кодексу України.

Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький