ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дністрі з`явиться нова рятувальна станція

Це буде вже третя водолазно-рятувальна станція
Depo.
15 серпня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua
На Дністрі з`явиться нова рятувальна станція
На Дністрі з`явиться нова рятувальна станція

Як повідомиляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу надзвичайників, з початку року на водоймах області загинуло 33 особи, з них 1 дитина. Водолази-рятувальики залучались 23 рази до підводних робіт, а також врятували 13 дорослих відпочивальників та 5 дітей.

Для того, аби зменшити кількість випадків загибелі людей під час відпочинку на воді, надзвичайними прийняли рішення побудувати в селі Устя Кам'янець-Подільського району водолазно-рятувальне відділення.

Нині будівництво водолазно-рятувальної станції перебуває в активній фазі, у новій збудованій будівлі станції здійснюються оздоблювальні роботи, а за допомогою важкої інженерної техніки Міністерства оборони України проводиться планування території та розчищення місця для спуску плавзасобів на воду.

"Ця рятувальна станція дасть змогу забезпечити безпечний відпочинок людей на річці Дністер, адже протяжність річки на території Хмельницької області - близько 160 кілометрів, - розповів перший заступник начальника Головного управління ДСНС області Дмитро Бондар. - Зараз в нас вже діють дві водолазно-рятувальні станції, і ми плануємо в цьому році відкрити третю станцію на Дністрі".

Більше про безпечний відпочинок на воді читайте на Depo.Хмельницький.