На берегах Дністра закрили чергову "базу" відпочинку

Новоушицький райсуд прийняв рішення про знесення елінгів в масиві "Калюс"
Depo.
11 серпня 2016 20:39
ФОТО: depo.ua
На берегах Дністра закрили чергову "базу" відпочинку
На берегах Дністра закрили чергову "базу" відпочинку

У садово-городньому товаристві "Калюс" Вільховецької сільської ради Новоушицького району суд не лише заборонив діяльність елінгу, а й визнав його самочинним, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "НГП".

Новоушицький районний суд задовольнив позов прокуратури за десятьма пунктами. Відтак, скасовано реєстрацію про готовність об’єкта до експлуатації; визнано недійсними договора купівлі-продажу елінгу та недійсними договора іпотеки; зобов’язано власників знести самочинне будівництво (елінг з кімнатами відпочинку).

Окрім того, в процесі слідства з’ясовали, що будівництво здійснено в прибережній захисній смузі річки Дністер, елінг не належить до гідротехнічних споруд, відтак суд вважає, що будь-яка перебудова є неможливою.

Підтвердилося і те, що зведення елінгу відбулося на земельній ділянці водного фонду.

Загалом, у прибережній захисній смузі Дністра збудовано п’ять елінгів. Підставою стала передача в оренду на 49 років ДП “Красилівський агрегатний завод” земельної ділянки площею 1,1 га за рахунок земель водного фонду. Далі керівництво заводу уклало договори суборенди з приватними особами з метою узаконення самочинного будівництва елінгів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та